Your browser don't supports or have disabled Javascript and page may not look as it should

Ulotki interaktywne

 

Tradycyjna drukowana ulotka jeszcze 10 lat temu była jedną z podstawowych form reklamy dla małych i średnich firm. Rozwój mediów elektronicznych sprawił, że obecnie są znacznie tańsze i bardziej skuteczne metody reklamy. Niestety nawet firmy, które w ostatnich latach zdecydowały się na wykorzystanie witryn internetowych do promocji swoich usług i produktów, napotykają na typowy problem – klient nie chce czytać i analizować oferty.
Dlatego ponad 8 lat temu rozpoczęliśmy produkcję pierwszych ulotek interaktywnych, których celem było nie tylko pokazanie cech produktu oraz wynikających z niego korzyści dla klientów, ale przede wszystkim dowodów na to, że korzyści te są osiągalne. Dzisiaj ta wyjątkowa formuła jest dostępna dla Ciebie – wykorzystaj ją, by zdobyć przewagę nad konkurencją.

 

Obecnie klient oferuje Ci tylko kilkadziesiąt sekund swojej uwagi. Od Ciebie zależ,y czy wykorzystasz ten czas w 100% na skuteczną prezentację swojego produktu lub usługi.

 

To co najważniejsze

  • maksymalne wykorzystanie uwagi klienta,
  • obraz jest najlepszym dowodem dla prezentowanych cech i korzyści,
  • informacja zwrotna ilustrujące reakcję klientów.

Sposób dystrybucji produktów i usług zmienia się w radykalnie. Tradycyjne formy prezentacji takie jak wystawa sklepowa w handlu detalicznym lub targi branżowe, które były podstawą nawiązania kontaktów między firmami odchodzą do przeszłości. Gdzie zaprezentujesz swoją ofertę, kto ją zobaczy, gdy jedynym sposobem będzie opłacenie miejsca na półkach hipermarketów i galerii, które wyparły z rynku Twoich dotychczasowych partnerów? To jedna z przyczyn doprowadzających firmy handlowo-produkcyjne aktualnie do upadku. Nawet jeśli ich produkty pojawiły się w ofercie sklepów wysyłkowych oraz na aukcjach internetowych, okazało się, że za mikroskopijną marżę żaden e-sklep nie zbuduje wokół ich produktu marketingu, o inwestycji w reklamę nie wspominając. Jeśli chcesz, by coś było zrobione, to zajmij się tym osobiście.

[video  url=”http://www.youtube.com/watch?v=NSn21YPF5d0″]

Nasza formuła ulotki interaktywnej najlepiej sprawdza się w prezentacji konkretnych produktów i rozwiązań. Sprawia, że klient dostrzega to, czego nie zobaczył u konkurencji, daje mu poczucie bezpieczeństwa i większej satysfakcji z zakupu. Możesz ją wykorzystać i dopasować do już posiadanych form przekazu lub jeszcze bardziej wzmocnić korzystając z naszych platform dla e-biznesu.

 

Kontakt

Nasz infolinia

 

Scroll back
RSS

Share

Ulotki interaktywne - grupa ism

www.ism.com.pl/index.php/ulotki-interaktywne/


Close