Your browser don't supports or have disabled Javascript and page may not look as it should

O firmie

Grupa ism rozpoczęła działalność w roku 1998 pod nazwą Intersystem  i od samego początku zajmowała się elektronicznymi systemami wsparcia sprzedaży dla kanałów dystrybucyjnych.
Po połączeniu z firmą webFabrique, jest ogólnopolską firmą zapewniającą reklamę i marketing z wykorzystaniem internetu jako sposobu komunikacji i zdobywania klientów detalicznych i przemysłowych. Aby jeszcze bardziej zwiększyć skuteczność reklamy, naszym klientom oferujemy konsultacje i wsparcie w zakresie optymalizacji obsługi klienta poparte wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży, organizacji logistyki i komunikacji elektronicznej.

Szczególny nacisk kładziemy na wykorzystanie najnowszych rozwiązań łączących potęgę i skuteczność tradycyjnej reklamy audiowizualnej z mediami elektronicznymi. Dzięki temu oferujemy wyjątkowy poziom skuteczności i globalny zasięg działań, który do tej pory był dostępny wyłącznie dla dużych firm i międzynarodowych koncernów. Teraz także małe i średnie firmy mogą skutecznie walczyć o nowych klientów zarówno na rynku lokalnym jak i odważnie pozyskiwać ich w obszarach, które były do tej pory dla nich niedostępne z uwagi na ograniczenia organizacyjne, geograficzne lub finansowe.

Scroll back
RSS

Share

O firmie - grupa ism

www.ism.com.pl/index.php/o-firmie/


Close