Your browser don't supports or have disabled Javascript and page may not look as it should

Platformy dla e-biznesu

Witryna internetowa to obecnie podstawowy sposób prezentacji firmy oraz jej oferty. Od ponad ośmiu lat rozwijamy własną platformę dla e-biznesu, której fundamentem jest elastyczność zastosowań oraz intuicyjność dla klienta.

W celu najlepszego dopasowania witryny do strategii klienta oferujemy następujące rozwiązania:

 

Aktywne wizytówki – serwisy www dla firm usługowych koncentrujące się na bezpośredniej ofercie w połączeniu z systemem blogowym. Właściwie zaprojektowany system blogowy z odpowiednio dobraną tematyką i systematyczną aktualizacją, tworzy wizerunek prężnej, aktywnej firmy otwartej na potrzeby klienta i dzielącej się z nim swym doświadczeniem.

 

Witryny produktowe – oferowane dla producentów i dystrybutorów szerokiej gamy towarów, którzy poszukują prostej w obsłudze i dostępnej cenowo platformy do prezentacji produktów w formie katalogu z cenami. Docelową grupą odbiorców katalogów są klienci końcowi oraz partnerzy handlowi odpowiedzialni za sprzedaż detaliczną. Katalog taki zapewnia spójną komunikację z kanałem sprzedaży, zapewnia ujednolicenie przekazywanych  informacji, takich jak opisy produktów, ilustracje, zdjęcia oraz dokumentacja techniczna, a także wykorzystanie graficznej reklamy kontekstowej.

 

Sklepy wysyłkowe – kompletne rozwiązanie w zakresie obsługi sprzedaży przez internet zarówno do klientów indywidualnych, jak i w sektorze B2B. Obejmuje ono kluczowe elementy związane z obsługą sprzedaży na dużą skalę dzięki automatyzacji najważniejszych procesów: przyjmowania i potwierdzania zamówień, realizacji zleceń dla magazynu, a także poddostawców, generowanie listów spedycyjnych, śledzenie przesyłek, a także rozliczanie transakcji gotówkowych przez kurierów.

 

Jeżeli uważasz, że nie mając doświadczenia możesz z powodzeniem uruchomić sklep wysyłkowy, znajdź wśród swoich znajomych chociaż jedną osobę, która tak zrobiła, odniosła sukces i sklep taki stał się dla niej podstawowym źródłem utrzymania

 

Kontakt

Nasz infolinia

 

Scroll back
RSS

Share

Platformy dla e-biznesu - grupa ism

www.ism.com.pl/index.php/platformy-dla-e-biznesu/


Close