Your browser don't supports or have disabled Javascript and page may not look as it should

Kampanie reklamowe

Nasza oferta skierowana jest do firm, które oczekują bezpośrednich efektów z przeprowadzonej akcji lub kampanii reklamowej z zachowaniem wyjątkowo konkurencyjnej ceny w stosunku do podstawowych nośników reklamy z XX wieku (radio, telewizja, prasa, bilbordy, ulotki).

 

Tekstowa reklama kontekstowa – przeznaczona do bezpośredniej reklamy dowolnych produktów lub usług w wyszukiwarkach internetowych. Zapewnia dotarcie z bezpośrednią informacją do klienta, który szuka konkretnego produktu, usługi lub informacji o ściśle określonej tematyce. Reklama ma postać boxu reklamowego zawierającego krótką informację tekstową oraz linku do strony internetowej, gdzie klient otrzymuje dodatkowe informacje.

 

Banerowa reklama kontekstowa – najlepsza do długofalowego budowania wizerunku marki, produktu lub usługi. Oparta jest na graficznych banerach,  które wyświetlają się w sieci reklamowej. Miejsca wyświetleń dobierane są w zależności od zdefiniowanej treści lub haseł, co pozwala na dopasowanie tematyczne witryn.  Link prowadzi do określonej strony i dostarcza konkretnych użytecznych informacji dla klienta.

 

 

Graficzna reklama kontekstowa – optymalna do reklamowania konkretnych produktów. Emitowana w sieci wyszukiwarek jako box zawierający zdjęcie, nazwę produktu oraz aktualną cenę.  Z uwagi na ścisłe dopasowanie wyników wyszukiwania, ta forma reklamy najlepiej działa na klienta, który jest już na końcowym etapie zakupu produktu.

 

Każda z przedstawionych kampanii może być realizowana osobno, jak i w połączeniu z pozostałymi, co dodatkowo daje efekt synergii i zmniejsza nakłady przy zachowaniu tych samych efektów.

 

Kontakt

Nasz infolinia

 

Scroll back
RSS

Share

Kampanie reklamowe - grupa ism

www.ism.com.pl/index.php/kampanie-reklamowe/


Close