Your browser don't supports or have disabled Javascript and page may not look as it should

Poradniki interaktywne

W przypadku zaawansowanych produktów lub usług problem w komunikacji z klientem polega na tym, że jest zasypywany całą gamą informacji, które mają mu pomóc w wyborze najlepszego rozwiązania. Niestety, większość klientów ma ograniczony zakres czasu, co sprawia, że nie może z tymi informacjami się zapoznać. Konsekwencją jest rozczarowanie z pochopnego zakupu lub wstrzymanie się z decyzją o zakupie na czas nieokreślony.

Jeżeli chcesz pomóc swoim klientom, zwiększyć ich zaufanie i satysfakcję z kontaktu z Twoją firmą, rozwiązaniem są nasze interaktywne poradniki.

To co najważniejsze

  • poradniki interaktywne prowadzą klienta po zaplanowanej ścieżce do miejsca, gdzie otrzymuje konkretną ofertę najbardziej odpowiadającą jego oczekiwaniom,
  • skracają kilkukrotnie czas, jaki klient musi poświecić na zapoznanie się z kluczowymi zagadnieniami,
  • przyspieszają podjęcie decyzji zakupowej,
  • dzięki unikalnej formie stają się narzędziem reklamowym widocznym nie tylko na Twojej stronie internetowej, ale także na innych witrynach.

 

 

Opracowana w ostatnich dwóch latach w naszej firmie formuła poradników interaktywnych wytycza nowy trend w  komunikacji z klientem i jest naturalnym kierunkiem rozwoju działań marketingowych dla firm, które w swoje działalności kładły do tej pory nacisk na tradycyjne poradniki i materiały instruktażowe.

 

Kontakt

Nasz infolinia

 

 

 

Scroll back
RSS

Share

Poradniki interaktywne - grupa ism

www.ism.com.pl/index.php/poradniki-interaktywne/


Close